Сауран ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 386 қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 тамыздағы № 243 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік кодекстің 107 - бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 - бабтарына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65 - бабына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы Сауран ауданы әкімдігінің № 386 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
3. Қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Ғ.Үсенбаев

О признании утратившим силу постановления акимата района Сауран № 386 от 05 декабря 2022 года
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 29 августа 2023 года № 243
В соответствии статьи - 107 Социального кодекса Республики Казахстан, статьи - 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи - 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Сауран № 386 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г.Усенбаев