Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/192-VII "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 8/65-VІІІ шешімі
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/192-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 399 027 609,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 176 323,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 705 565,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 333 145 671,4 мың теңге;
2) шығындар – 393 828 416,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 910 548,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 775 584,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 865 035,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 679 078,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 679 078,5 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 390 433,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 390 433,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21 625 584,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 649 024,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 413 873,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 1 549 744,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған облыстық бюджетке аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге:
білім беру саласындағы және оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің атқарушы органдардың функциялар мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты – 39 775 882,8 мың теңге;
еңбек ұтқырлығы орталықтарын құруға және жұмыс істеп тұрған жұмыспен қамту орталықтарын мансаптық орталықтарға айналдыруға байланысты – 633 425,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі көзделсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен трансферттер түсімдерін бөлу Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 21/192-VII "Об областном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2023 года № 8/65-VІІІ
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года № 21/192-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 399 027 609,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 176 323,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 705 565,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 333 145 671,4 тысяч тенге;
2) затраты – 393 828 416,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 910 548,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 775 584,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 865 035,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 679 078,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 679 078,5 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 390 433,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 390 433,1 тысяч тенге:
поступление займов – 21 625 584,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8 649 024,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 413 873,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2023 год в сумме 1 549 744,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в областном бюджете на 2023 год поступление трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с:
передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 39 775 882,8 тысяч тенге;
созданием центров трудовой мобильности и преобразованием действующих центров занятости в карьерные центры – 633 425,0 тысяч тенге.
Распределение поступлений трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. 2023 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен көзделсін:
1) "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға;
2) "Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
4) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру;
5) облыс орталықтарында инженерлік және көліктік (абаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға;
6) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
7) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға;

"12. Предусмотреть в областном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на:
1) строительство объектов среднего образования в рамках пилотного Национального проекта "Комфортная школа";
2) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны";
3) развитие транспортной инфраструктуры;
4) реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
5) развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах;
6) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
7) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;

8) жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
9) "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

8) развитие систем теплоснабжения;
9) строительство и реконструкцию объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения".";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2 268 482,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
329 751,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 989 853,3
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 214 662,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
212 230,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
540 436,0
261
Облыстың білім басқармасы
2 069 181,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 798 406,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
190 046,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
80 729,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 282 693,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 282 693,0
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3 282 693,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 421 856,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 228 910,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
366 975,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 290,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
198 051,5
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
96 069,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
57 700,0
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
11 200,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

2 268 482,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
329 751,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 989 853,3
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 214 662,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
212 230,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
540 436,0
261
Управление образования области
2 069 181,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 798 406,0
037
Социальная реабилитация
190 046,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
80 729,0
2
Социальная помощь
3 282 693,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 282 693,0
068
Программа занятости
3 282 693,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 421 856,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 228 910,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
366 975,8
007
Капитальные расходы государственного органа
10 290,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
198 051,5
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
96 069,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
57 700,0
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
11 200,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

28 813 173,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
434 904,9
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 027 251,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 301 405,0
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
10 033,5
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
4 935,0
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
31 606,7
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
16 018,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 086,4
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 312,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 559,1
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 686,2
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 076,9
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
45 603,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
37 131,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 316,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 744 392,0
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 518,7
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 949 018,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 930 592,7
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

28 813 173,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
434 904,9
002
Субсидирование развития семеноводства
1 027 251,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 301 405,0
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
10 033,5
012
Организация санитарного убоя больных животных
4 935,0
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
31 606,7
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
16 018,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 086,4
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 312,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
9 559,1
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 686,2
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 076,9
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
45 603,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
37 131,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 316,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 744 392,0
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 518,7
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 949 018,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 930 592,7
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
220 565,0
010
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 138 662,0
011
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
139 024,0
082
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
22 500,0
9
Басқалар
5 541 541,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
599 051,1
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
599 051,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 549 744,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 549 744,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 502,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 502,6
261
Облыстың білім басқармасы
915 913,6
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
581 591,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
334 322,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
271 819,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
257 554,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 265,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 302 635,2
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 302 635,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
899 875,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
899 875,0
14
Борышқа қызмет көрсету
2 473 303,9
1
Борышқа қызмет көрсету
2 473 303,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 473 303,9
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету

Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
220 565,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
1 138 662,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
139 024,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
22 500,0
9
Прочие
5 541 541,0
253
Управление здравоохранения области
599 051,1
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
599 051,1
257
Управление финансов области
1 549 744,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 549 744,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 502,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 502,6
261
Управление образования области
915 913,6
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
581 591,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
334 322,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
271 819,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
257 554,5
003
Капитальные расходы государственного органа
14 265,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 302 635,2
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 302 635,2
285
Управление физической культуры и спорта области
899 875,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
899 875,0
14
Обслуживание долга
2 473 303,9
1
Обслуживание долга
2 473 303,9
257
Управление финансов области
2 473 303,9
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов