Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 642 "Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 тамыздағы № 12 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 642 "Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184461 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Батырбаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Риддера № 642 от 31 июля 2023 года "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддер"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2023 года № 12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера № 642 от 31 июля 2023 года "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддер" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 184461).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Д. Батырбаев