Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 642 қаулысы. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 тамыздағы № 12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 07.08.2023 № 12 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы, Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағы 1-1) тармақшасына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласы әкімінің міндетін атқарушы Д. Қосантаев
Риддер қаласы әкімдігінің
2023 жылғы " 31 " шілдедегі
№ 642 қаулысына қосымша
Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
1) мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстардың аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын құрылымдар;
3) Риддер қаласындағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері.

Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддер
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 31 июля 2023 года № 642. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2023 года № 12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 07.08.2023 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддер согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Риддера Д. Косантаев
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
от " 31 " июля 2023 года №642
Перечень специальноотведенных мест для размещения афишкультурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддер
1) конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений;
3) объекты наружной (визуальной) рекламы в городе Риддер на открытом пространстве за пределами помещений.