Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Біржан ауылдық округінің бюджеті туралы" №27-6 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 мамырдағы № 01-03/VIII-4-2 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Біржан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №27-6 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Біржан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 87 019,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 928,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 427,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -408,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 408,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 408,3 мың теңге.".
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 408,3 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 27-6 "О бюджете Биржанского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2023 года № 01-03/VIII-4-2
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Биржанского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №27-6 следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Биржанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 87 019,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3938,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 928,0 тысяч тенге;
2) затраты - 87 427,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -408,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 408,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 408,3 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 408,3 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 мамырдағы
№01-03/VIII-4-2 шешіміне
1- қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№27-6 шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Біржан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 15 мая 2023 года
за №01-03/VIII-4-2
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 26 декабря 2022 года
за №27-6
Бюджет Биржанского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ