Алтай ауданының мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/14-VII "2023-2025 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 5/15-VIII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/14-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72800,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7543,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 339,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64874,0 мың теңге;
2) шығындар – 73954,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1154,9 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,9 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 45583,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2022 года № 29/14-VII "О бюджете Парыгинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2023 года № 5/15-VIII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Парыгинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 29/14-VII следующие изменения:
пункты 1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Парыгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 72800,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7543,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 339,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64874,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73954,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1154,9 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1154,9 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Парыгинского сельского округа на 2023 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 45583,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай