Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округінің Аққайнар ауылында карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі. Шешім жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 4
Ескерту. Шешім жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 05.04.2023 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 07 наурыздағы № 87 ұсынысына сәйкес, Аққайнар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округінің Аққайнар ауылында мүйізді ұсақ малдары арасында қой күлі (оспа) ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аққайнар ауылдық округінің әкімі С. Курманов

Об установлении карантина в селе Аккайнар Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3. Отменен решением акима Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2023 № 4
Сноска. Отменен решением акима Аккайнарского сельского округа Катон -Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 05.04.2023 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Катон-Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 07 марта 2023 года №87, аким Аккайнарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в селе Аккайнар Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайнарского сельского округа С. Курманов