Ветеринариялық карантинді алу және "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округінің Аққайнар ауылында карантин белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46 – бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 04 сәуірдегі № 118 ұсынысына сәйкес, Аққайнар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі Аққайнар ауылының аумағында мүйізді ұсақ малдарының қой күлі ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округінің Аққайнар ауылында карантин белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Аққайнар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аққайнар ауылдық округінің әкімі С. Курманов

О снятии ветеринарного карантина и отмене решения акима Аккайнарского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3 "Об установлении карантина в селе Аккайнар Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2023 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления руководителя Катон-Карагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 04 апреля 2023 года № 118, аким Аккайнарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, в связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания оспы среди мелкого рогатого скота на территории села Аккайнар Аккайнарского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области.
2. Отменить решение акима Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3 "Об установлении карантина в селе Аккайнар Аккайнарского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайнарского сельского округа С. Курманов