Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/11-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 189242,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 180845,0 мың теңге;
2) шығындар - 190324,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 1082,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1082,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1082,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1082,3 мың теңге.

О бюджете Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 15/11-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 189242,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8337,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 60,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 180845,0 тысяч тенге;
2) затраты - 190324,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 1082,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1082,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1082,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1082,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 30.07.2024 № 25/5-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Марқакөл ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2024 жылға 37814,0 мың теңге сомасында Марқакөл ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 03.01.2024 № 17/8-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.07.2024 № 25/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Маркакольского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маркакольского сельского округа на 2024 год в сумме 37814,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.01.2024 № 17/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).