Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 10/6-VIII шешімі
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178289 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралытиісінше осы шешімге 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67130,8мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3875,5мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166,0мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –62 912,0 мың теңге;
2) шығындар – 67130,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 177,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихатаТарбагатайского районного маслихата Восточно Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 31/5-VII "О бюджете Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 - 2025 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2023 года № 10/6-VIII
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тарбагатайского района Восточно Казахстанской области "О бюджете Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 31/5-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 178289) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67130,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3875,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67130,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177,3тысяч тенге;
поступление займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 177,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.