Тарбағатай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 470 234,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 609 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 969,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 803 859,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 405 686,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 654,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 208 598,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 944,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 109 106,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 109 106,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 043 480,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 944,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 100 570,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 01.11.2024 № 19/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 344 730,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Ақжар ауылдық округіне 56 800,0 мың теңге;
Тұғыл ауылдық округіне 44 989,0 мың теңге;
Жаңаауыл ауылдық округіне 40 486,0 мың теңге;
Жетіарал ауылдық округіне 43 152,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 44 853,0 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне 38 058,0 мың теңге;
Құйған ауылдық округіне 42 337,0 мың теңге;
Маңырақ ауылдық округіне 34 055,0 мың теңге.

О бюджете Тарбагатайского района на 2024 – 2026 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 470 234,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 609 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 969,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 803 859,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 405 686,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 654,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 208 598,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 944,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 109 106,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 109 106,3 тысяч тенге;
поступление займов – 1 043 480,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34 944,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 570,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.11.2024 № 19/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 344 730,0 тысяч тенге, в том числе:
Акжарскому сельскому округу 56 800,0 тысяч тенге;
Тугылскому сельскому округу 44 989,0 тысяч тенге;
Жанаауылскому сельскому округу 40 486,0 тысяч тенге;
Жетиаралскому сельскому округу 43 152,0 тысяч тенге;
Кабанбайскому сельскому округу 44 853,0 тысяч тенге;
Карасускому сельскому округу 38 058,0 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу 42 337,0 тысяч тенге;
Маныракскому сельскому округу 34 055,0 тысяч тенге.

3. "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 9/69-VIII шешіміне сәйкес аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2024 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

3. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" от 15 декабря 2023 года № 9/69-VIII.

4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1 563 333,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 21 321,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының

4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 1 563 333,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 21 321,0 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата

157 061,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
157 061,0
2
Әлеуметтiк көмек
457 986,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
457 986,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
70 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 306,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 617,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
199 889,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
81 731,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
72 443,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61 113,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 113,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 653,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
673,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 787,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 598 290,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 243 908,4
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 243 908,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
266 954,4
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
50 554,0
035
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
926 400,0
2
Коммуналдық шаруашылық
345 478,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі

157 061,0
005
Государственная адресная социальная помощь
157 061,0
2
Социальная помощь
457 986,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
457 986,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
70 000,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 306,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 617,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
199 889,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
81 731,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
72 443,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61 113,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 113,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 653,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
673,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 787,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 598 290,4
1
Жилищное хозяйство
1 243 908,4
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 243 908,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
266 954,4
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 554,0
035
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
926 400,0
2
Коммунальное хозяйство
345 478,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

64 753,1
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
337 063,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 012,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 404,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
264 646,1
02
Қорғаныс
45 338,6
1
Әскери мұқтаждар
6 618,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 618,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 618,8
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
38 719,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 719,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 354,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
31 365,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
31 518,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
31 518,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
31 518,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31 518,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
509 306,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77 521,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 521,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
77 521,7
2
Әлеуметтiк көмек
381 905,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
381 905,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 612,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 712,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 464,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 695,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
201 073,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
84 639,8
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

64 753,1
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
337 063,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
64 012,2
015
Капитальные расходы государственного органа
8 404,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
264 646,1
02
Оборона
45 338,6
1
Военные нужды
6 618,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 618,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 618,8
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
38 719,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 719,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 354,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
31 365,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
31 518,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
31 518,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31 518,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31 518,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
509 306,7
1
Социальное обеспечение
77 521,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 521,7
005
Государственная адресная социальная помощь
77 521,7
2
Социальная помощь
381 905,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
381 905,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 612,8
006
Оказание жилищной помощи
6 712,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 464,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 695,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
201 073,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
84 639,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

588,3
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
146 878,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
85 629,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 020,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
47 457,2
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 151,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 248,8
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 575,6
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 151,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 521,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 065,7
1
Ауыл шаруашылығы
1 575,9
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 575,9
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 575,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
102 489,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 327,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
48 327,6
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
54 162,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 162,2
12
Көлiк және коммуникация
202 660,7
1
Автомобиль көлiгi
191 734,5
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
191 734,5
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
186 481,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5 253,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10 926,2
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
10 926,2
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

588,3
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
146 878,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
85 629,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
35 020,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
47 457,2
006
Капитальные расходы государственного органа
3 151,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 248,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
55 575,6
014
Капитальные расходы государственного органа
3 151,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 521,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 065,7
1
Сельское хозяйство
1 575,9
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 575,9
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 575,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
102 489,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 327,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
48 327,6
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
54 162,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
54 162,2
12
Транспорт и коммуникации
202 660,7
1
Автомобильный транспорт
191 734,5
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
191 734,5
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
186 481,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 253,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10 926,2
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 926,2
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок