Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 9/2-VIII шешімі
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 726 455,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –168 748,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 557 707,0 мың теңге;
2) шығындар – 744 788,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 333,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 333,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 333,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 489 177,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 865,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 015,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 115 850,0 мың теңге;
2) шығындар – 153 831,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу  – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/3-VII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2023 года № 9/2-VIII
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/3-VII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 726 455,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 748,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 557 707,0 тысяч тенге;
2) затраты – 744 788,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 333,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 333,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 333,2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 489 177,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 865,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 015,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 115 850,0 тысяч тенге;
2) затраты – 153 831,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 966,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 966,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары  – 5 966,5 мың тенге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Шемонаиха ауданы Первомайский кенті бюджетінде 70 651,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 283 304,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 283,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 258 839,5 мың теңге;
2) шығындар – 290 143,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 838,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 838,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары  –  6 838,8 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 484,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 63 235,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 249,0 мың теңге;
2) шығындар – 92 247,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -4 763,1 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 763,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 763,1 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 966,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 966,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 966,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 70 651,0 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 283 304,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 182,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 258 839,5 тысяч тенге;
2) затраты – 290 143,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 838,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 838,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 838,8 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 484,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63 235,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 249,0 тысяч тенге;
2) затраты – 92 247,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 763,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 4 763,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 763,1 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13,14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 831,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 476,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 355,7 мың теңге;
2) шығындар – 71 186,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 355,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 1 355,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 355,0 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 782,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 77 438,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 957,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 175,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 175,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 175,9 мың теңге.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Волчанка ауылдық округінің бюджетінде 42 216,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 038,7 мың теңге, оның ішінде:

"12. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 831,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 476,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 355,7 тысяч тенге;
2) затраты – 71 186,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 355,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 355,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 355,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 782,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 182,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 162,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 77 438,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 957,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 175,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 175,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 175,9 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Предусмотреть в бюджете Волчанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 42 216,0 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 038,7 тысяч тенге, в том числе:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 000,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 000,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 000,6 мың теңге.";
26-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округінің бюджетінде 58 394,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
27-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 849,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 79 827,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 014,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 165,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 165,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 165,1 мың теңге.";
29-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджетінде 50 845,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
30-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 986,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 80 742,7 мың теңге;
2) шығындар – 85 596,2 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 000,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 000,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 000,6 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Предусмотреть в бюджете Каменевского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 58 394,0 тысячи тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 849,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 022,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 79 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 014,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 165,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 165,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 165,1 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Предусмотреть в бюджете Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 50 845,0 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 986,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 244,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 80 742,7 тысячи тенге;
2) затраты – 85 596,2 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 609,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 609,5 мың теңге.";
32-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Разин ауылдық округінің бюджетінде 48 575,7 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 609,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 609,5 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2023 год в сумме 48 575,7 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.