Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының Трекин ауылдық округі мен Трекино ауылын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қазандағы № 252 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 7-3 бірлескен қаулысы мен шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 13 шілдедегі қорытындысы негізінде, халықтың пікірі ескеріле отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының Трекин ауылдық округі – Байқоныс ауылдық округі болып;
Трекин ауылдық округінің Трекино ауылы – Байқоныс ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н.Төреғалиев
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат төрағасы М.Мұқаев

О переименовании Трекинского сельского округа и села Трекино района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 октября 2023 года № 252 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 7-3
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 июля 2023 года, с учетом мнения населения акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Трекинский сельский округ района Бәйтерек Западно-Казахстанской области – на сельский округ Байқоныс;
село Трекино Трекинского сельского округа – на село Байқоныс.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н.Турегалиев
Председатель Западно-Казахстанского областного маслихата М.Мукаев