Карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 131 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2023 жылғы 27 ақпандағы № 3-13/122 ұсынуы негізінде, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2023 года № 131.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений" и на основании представления Западно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2023 года № 3-13/122, акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес Батыс Қазақстан облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Западно-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 12 маусымдағы 131 қаулысымен
бекітілген
Карантиндік арамшөп – жатаған (қызғылт) (Acroptilon repens D.C.) укекіре бойынша залалданған алаңдардың көлемінде Батыс Қазақстан облысы аумағында карантиндік режим енгізілген карантиндік аймақ

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким области Н. Турегалиев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от "12" июня 2023 года №131
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Западно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей по карантинному сорняку – горчак ползучий (розовый) (Acroptilon repens D.C.)