Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2721 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4, 5 тармақтарына сәйкес Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 20.03.2024 № 479 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Орал қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері төлем тәсіліне байланысты келесі мөлшерде белгілесін:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері немесе көлік картасы немесе мобильді қосымша арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 100 теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Сатқанов
Келісілді:
Орал қалалық мәслихатының
төрағасы Е.Қалиев
Ескерту. Қаулысына өзгеріс енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 20.03.2024 № 479 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2023 года № 2721.
В соответствии с пунктом 4, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Уральск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20.03.2024 № 479 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Уральск в зависимости от способа платежа в следующих размерах:
при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи либо транспортной карты либо мобильного приложения за проезд – 100 тенге;
при оплате наличными деньгами за проезд – 200 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М.Сатканов
Согласовано:
Председатель Уральского
городского маслихата Е.Калиев
Сноска. Постановление с изменением, внесенным постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20.03.2024 № 479 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).