Ақжайық ауданының Чапаев ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 наурыздағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 28.03.2023 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48–бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сипаттамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Ақжайық ауданының Чапаев ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақжайық ауданы әкімінің орынбасары Е.Умитов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Айтмұхамбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Чапаева Акжаикского района
Решение акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 10 марта 2023 года № 2. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2023 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28.03.2023 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Чапаев Акжаикского района.
2. Назначить заместителя акима Акжаикского района Е.Умитова руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Айтмухамбетов