Ақжайық ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 наурыздағы №2 "Ақжайық ауданының Чапаев ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШТІМ:
1. Ақжайық ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 наурыздағы №2 "Ақжайық ауданының Чапаев ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақжайық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Умитовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Айтмұхамбетов

О признании утратившим силу решение акима Акжаикского района от 10 марта 2023 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Чапаева Акжаикского района"
Решение акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2023 года № 6
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение акима Акжаикского района от 10 марта 2023 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Чапаева Акжаикского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акжаикского района" обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Е.Умитова
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Айтмухамбетов