Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-5 "2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 6-5 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 30 желтоқсандағы № 25-5 "2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 563 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 909 мың теңге;
2) шығындар – 44 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25-5 "О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2023-2025 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2023 года № 6-5
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25-5 "О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 563 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 909 тысяч тенге;
2) затраты – 44 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 93 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 93 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.