Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 148 345 мың теңге:
салықтық түсімдер – 935 081мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 154 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 146 415 мың теңге;
2) шығындар – 3 529 365 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 965 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 103 537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 572 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 439 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439 985 мың теңге:
қарыздар түсімі – 103 537 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 572 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 381 020 мың теңге.
1-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 55 933 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 24–1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2023 года № 11-2
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 148 345 тысячи тенге:
налоговые поступления – 935 081 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 154 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 695 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 146 415 тысяч тенге;
2) затраты – 3 529 365 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 965 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 103 537 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 572 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 439 985 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439 985 тысячи тенге:
поступление займов – 103 537 тысячи тенге;
погашение займов – 44 572 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 381 020 тысяч тенге.
Пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 55 933 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.