Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 4-7 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 483 728 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 310 658 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 730 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 144 340 мың теңге;
2) шығындар – 4 639 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 564 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 233 506 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64 942 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -324 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324 417 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-1 "О районном бюджете на 2023-2025 год"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2023 года № 4-7
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 483 728 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 310 658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 730 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 144 340 тысяч тенге;
2) затраты – 4 639 581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 564 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 233 506 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64 942 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -324 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324 417 тысяч тенге:

31 870
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
49 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49 500
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
49 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37 863
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37 863
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37 863
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 063
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 800
12
Көлiк және коммуникация
1 393 528
1
Автомобиль көлiгi
1 380 280
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 380 280
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
65 711
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 314 569
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 248
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 248
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13 248
13
Басқалар
297 594
9
Басқалар
297 594
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
250 000
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
250 000
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

31 870
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
49 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49 500
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
49 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37 863
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37 863
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37 863
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
36 063
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 800
12
Транспорт и коммуникации
1 393 528
1
Автомобильный транспорт
1 380 280
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 380 280
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
65 711
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 314 569
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 248
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 248
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13 248
13
Прочие
297 594
9
Прочие
297 594
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
250 000
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
250 000
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)