Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-7 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 12-7 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 442 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 61 426 мың теңге;
2) шығындар – 64 951 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -509 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 509 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 32-7 "О бюджете Мастексайского сельского округа Жангалинского района на 2023-2025 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 ноября 2023 года № 12-7
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Мастексайского сельского округа Жангалинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 32-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 442 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 61 426 тысяч тенге;
2) затраты – 64 951 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 509 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.