Бәйтерек ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 10 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 06.09.2023 № 31 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48–бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сипаттамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Бәйтерек ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Токжанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Бәйтерек
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 10. Утратило силу решением акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.09.2023 № 31 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан №756 "Об установлении классификации чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Токжанов М.