Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-15 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-15 шешімі
Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-15 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Переметный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) ) кірістер – 228 919 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 207 436 мың теңге;
2) шығындар – 235 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 325 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 325 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 325 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года № 24-15 "О бюджете Переметнинского сельского округа района Бәйтерек на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2023 года № 9-15
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года №24-15 "О бюджете Переметнинского сельского округа района Бәйтерек на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Переметнинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 228 919 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 207 436 тысяч тенге;
2) затраты – 235 244 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 325 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 325 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 325 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.