Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 6 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2023 жылғы 11 мамырдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 11.05.2023 № 11 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес 2023 жылғы 14 наурыздағы №1.1-1/7 аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс отырысының" хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Казталов ауданы әкімінің орынбасары Г.А.Алибеков тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешімге қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Зулкашев

Об объявлении чрезвычайной ситуаций природного характера местного масштаба на территорий Казталовского района
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2023 года № 6. Утратило силу решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 мая 2023 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11.05.2023 № 11 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" от 14 марта 2023 года №1.1-1/7 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Казталовского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Казталовского района Г.А.Алибекова.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Р. Зулкашев