Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-8 "2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 9-8 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 687 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 55 586 мың теңге;
2) шығындар – 58 331,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 644,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 644,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 26-8 "О бюджете Косколского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2023 года № 9-8
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Косколского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 26-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Косколского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 687 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 101 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 55 586 тысяч тенге;
2) затраты – 58 331,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 644,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 644,5 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;