2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 940 мың теңге;
2) шығындар – 48 471,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,2 мың теңге.

О бюджете Егиндикольского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 11-16.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Егиндиколского сельского округа Каратобинского районана 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 45 940 тысяч тенге;
2) затраты – 48 471,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,2 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,2 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.09.2024 № 18-3 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2024 жылы берілетін субвенция көлемі 37 642 мың теңге сомасында белгіленсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.09.2024 № 18-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 10-2 "О районым бюджете на 2024 – 2026 годы".
3. Установить на 2024 год размеры субвенции в сумме 37 642 тысячи тенге.

4. 2024 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 61 мың теңге:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға – 61 мың теңге.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

4. Учесть в бюджете на 2024 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме – 61 тысяча тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий, содержащихся за счет средств государственного бюджета - 61 тысяча тенге.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.