Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе ауылындағы көшеге атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 85 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қаратөбе ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қаратөбе ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе ауылының "№3" көшесі – "Алаш" көшесі деп аталсын.
2. Қаратөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары осы шешімнің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қатамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округ әкімінің орынбасарына жүктеймін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б.Муса

О присвоении названия улицы села Каратобе Каратобинского сельского округа Каратобинского района
Решение акима Каратобинского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2023 года № 85
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Каратобе на основании заключения Западно – Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Каратобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить название "Алаш" на улицу "№3" - в селе Каратобе Каратобинского сельского округа Каратобинского района.
2. Заместителю акима Каратобинского сельского округа обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю на заместителя акима сельского округа.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б.Муса