2024-2026 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 944 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 151 572 мың теңге;
2) шығындар – 183 384 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 440 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 440 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 944 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 151 572 тысячи тенге;
2) затраты – 183 384 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 440 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 440 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 440 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 12.03.2024 № 18-8 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2024-2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

используемые остатки бюджетных средств – 10 440 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2024 № 18-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Жымпитинского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024-2026 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы".

3. 2024 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджетіне республикалық, облыстық бюджет трансферттері және аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 151 572 мың теңге көлемінде көзделсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсанағы
№ 16-8 шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті

3. Предусмотреть в бюджете Жымпитинского сельского округа на 2024 год поступления трансферты республиканского, областного бюджета и субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 151 572 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение 1 к решению
Сырымского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 16-8
Бюджет Жымпитинского сельского округа на 2024 год