Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Шыңғырлау ауылындағы келесі көшелердің атауларының транскрипциясын нақтылау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 112 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Шыңғырлау ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 13 шілдесіндегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Шыңғырлау ауылындағы келесі көшелерін атауларының транскрипциясы нақтылансын :
Сырым Датулы-Сырым Датұлы,
Исатай Тайманов-Исатай Тайманұлы,
Махамбет Утемисов-Махамбет Өтемісұлы,
Лукпан Клышев-Лұқпан Қылышев,
Абай Кунанбаев-Абай Құнанбайұлы,
Алия Молдагулова-Әлия Молдағұлова,
Габдолла Тукай-Ғабдолла Тоқай,
Сагидулла Джаксыгалиев-Сағидолла Жақсығалиев көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау ауылдық округінің әкімі Ә.Б.Каражанов

Об уточнении транскрипции названий следующих улиц села Шынгырлау Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2023 года № 112
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шынгырлау и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 13июля 2023 года, РЕШИЛ:
1. Уточнить транскрипцию названий следующих улиц села ШынгырлауЧингирлауского сельского округа Чингирлауского района:
Сырым Датулы-Сырым Датұлы,
Тайманов-Исатай Тайманұлы,
Махамбет Утемисов-Махамбет Өтемісұлы,
Лукпан Клышев-Лұқпан Қылышев,
Абай Кунанбаев-Абай Құнанбайұлы,
Алия Молдагулова-Әлия Молдағұлова,
Габдолла Тукай-Ғабдолла Тоқай,
Сагидулла Джаксыгалиев-Сағидолла Жақсығалиев .
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чингирлауского сельского округа А.Б.Каражанов