"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 7 қазандағы № 19-42-3.3.17 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-42-3.3.13 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 7 қазандағы № 19-42-3.3.17 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19491 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің қаржы және бухгалтерлік есеп секторы осы бұйрықтың мемлекеттік тілдегі және орыс тіліндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының орынбасары – бас бухгалтер Д.А. Керімрайға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесінің бастығы
Б. Сариев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
_____________________________________
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-42-3.3.13 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2019 жылғы 7 қазандағы
№ 19-42-3.3.17 бұйрығына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві" республикалық мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының ТІЗІЛІМІ
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А2
1
Қызмет, орталық басшысы, бас бухгалтер
2
Бас инженер
А3
1
Бөлім басшысы
1-1
Сектор, зертхана меңгерушісі
В блогы (негізгі персонал)
В1
1
Бас ғылыми қызметкер
2
Жетекші ғылыми қызметкер, бас сарапшы
3
Аға ғылыми қызметкер, жетекші сарапшы
4
Ғылыми қызметкер, аға сарапшы, директордың кеңесшісі
5
Сарапшы
В2
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты архивші
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты архивші
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты архивші
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ архивші
С блогы (әкімшілік персонал)
С1
Әкімшілік-шаруашылық жұмыс жөніндегі менеджер, директордың көмекшісі
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын, біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: инженер, жүйелік әкімші, бухгалтер, мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, заңгер, кадр бойынша маман, құжат жүргізуші, жұртшылықпен байланыс жөніндегі маман
С3
Әкімшілік функцияларды орындайтын, біліктілігі орташа деңгейдегі мамандар: техник, механик
D блогы (қосалқы персонал)
D
Техникалық орындаушылар: кезекші әкімші
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-42-3.3.13 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2019 жылғы 7 қазандағы
№ 19-42-3.3.17 бұйрығына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының ТІЗІЛІМІ
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А1
1-1
Басшының орынбасары
А2
1
Өкілдік, зертхана, бөлім басшысы; ғалым хатшы; бас бухгалтер
1-1
Бөлім басшысының орынбасары, бас бухгалтердің орынбасары, бас экономист
В блогы (негізгі персонал)
В1
1
Бас ғылыми қызметкер
2
Жетекші ғылыми қызметкер, бас сарапшы
3
Аға ғылыми қызметкер, жетекші сарапшы
4
Ғылыми қызметкер, аға сарапшы, кеңесші
5
Сарапшы
В2
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы
С блогы (әкімшілік персонал)
С1
Әкімшілік-шаруашылық жұмыс жөніндегі менеджер
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын, біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, инженер, мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, жүйелік әкімші, кадр бойынша маман, аудармашы, дизайнер, заңгер, архивші, құжат жүргізуші, корректор, экономист

О внесении изменений в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 октября 2019 года № 19-42-3.3.17 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан"
Приказ Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2024 года № 24-42-3.3.13
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 октября 2019 года № 19-42-3.3.17 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19491) следующие изменения:
приложения 1 и 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Сектору финансов и бухгалтерского учета Канцелярии Президента Республики Казахстан обеспечить направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан – главного бухгалтера Керимрая Д.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Начальник Канцелярии Президента
Республики Казахстан
Б. Сариев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
_____________________________________
Приложение 1
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 25 декабря 2024 года
№ 24-42-3.3.13
Приложение 1
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 7 октября 2019 года
№ 19-42-3.3.17
РЕЕСТР
должностей гражданских служащих республиканского государственного учреждения "Архив Президента Республики Казахстан"
Звено
Ступень
Наименование должностей
Блок А (управленческий персонал)
А2
1
Руководитель службы, центра, главный бухгалтер
2
Главный инженер
А3
1
Руководитель отдела
1-1
Заведующий сектором, лабораторией
Блок B (основной персонал)
В1
1
Главный научный сотрудник
2
Ведущий научный сотрудник, главный эксперт
3
Старший научный сотрудник, ведущий эксперт
4
Научный сотрудник, старший эксперт, советник директора
5
Эксперт
В2
1
Архивист высшего уровня квалификации высшей категории
2
Архивист высшего уровня квалификации первой категории
3
Архивист высшего уровня квалификации второй категории
4
Архивист высшего уровня квалификации без категории
Блок С (административный персонал)
С1
Менеджер по административно-хозяйственной работе, помощник директора
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: инженер, системный администратор, бухгалтер, менеджер по государственным закупкам, юрист, специалист по кадрам, документовед, специалист по связям с общественностью
С3
Специалисты среднего уровня квалификации, выполняющие административные функции: техник, механик
Блок D (вспомогательный персонал)
D
Технические исполнители: дежурный администратор
Приложение 2
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 25 декабря 2024 года
№ 24-42-3.3.13
Приложение 2
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 7 октября 2019 года
№ 19-42-3.3.17
РЕЕСТР
должностей гражданских служащих республиканского государственного учреждения "Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан"
Звено
Ступень
Наименование должностей
Блок А (управленческий персонал)
А1
1-1
Заместитель руководителя
А2
1
Руководитель представительства, лаборатории, отдела; ученый секретарь; главный бухгалтер
1-1
Заместитель руководителя отдела, заместитель главного бухгалтера, главный экономист
Блок B (основной персонал)
В1
1
Главный научный сотрудник
2
Ведущий научный сотрудник, главный эксперт
3
Старший научный сотрудник, ведущий эксперт
4
Научный сотрудник, старший эксперт, советник
5
Эксперт
В2
1
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации высшей категории: хранитель фондов
2
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации первой категории: хранитель фондов
3
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации второй категории: хранитель фондов
4
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации без категории: хранитель фондов
Блок С (административный персонал)
С1
Менеджер по административно-хозяйственной работе
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, инженер, менеджер по государственным закупкам, системный администратор, специалист по кадрам, переводчик, дизайнер, юрист, архивист, документовед, корректор, экономист