Астана қаласында құрылған жаңа ауданға атау беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 тамыздағы № 511-2765 және Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 209/26-VIII бірлескен қаулысы және шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 13-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Астана қаласы Ономастика комиссиясының 2024 жылғы 10 маусымдағы, Республикалық ономастикалық комиссияның 2024 жылғы 10 шілдедегі қорытындыларының негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласында құрылған жаңа ауданға "Сарайшық" атауы берілсін.
2. Осы Астана қаласы әкімдігінің бірлескен қаулысы мен мәслихаттың шешімі қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Е. Каналимов

О присвоении наименования новому району, образованному в городе Астане
Совместное постановление акимата города Астаны от 27 августа 2024 года № 511-2765 и решение маслихата города Астаны от 27 августа 2024 года № 209/26-VIII
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города Астаны, на основании заключений Ономастической комиссии города Астаны от 10 июня 2024 года, Республиканской ономастической комиссии от 10 июля 2024 года, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Сарайшық" новому району, образованному в городе Астане.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата города Астаны вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Аким города Астаны ___________ Ж. Қасымбек
Председатель маслихата
города Астаны
________________ Е. Каналимов