"Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/178 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26811 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2024 жылғы 19 сәуірдегі
№ А-4/178 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мемлекеттік және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
жарты күн болатын топта
Қала
19 733
54 506 теңге
50 181 теңге
81 598 теңге
98 103 теңге
24 018 теңге
Ауыл
18 088
60 747 теңге
55 728 теңге
91 999 теңге
111 104 теңге
26 792 теңге
Педагогтардың педагогикалық шеберлігінің біліктілігі болған жағдайда мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша сенімгерлік басқаруға берілген мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және бір оқушыға шаққандағы шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
Қала
1 493
56 571 теңге
81 598 теңге
98 103 теңге
Ауыл
153
63 329 теңге
91 999 теңге
111 104 теңге

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 8 февраля 2022 года № А-2/60 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 19 апреля 2024 года № А-4/178
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области" от 8 февраля 2022 года № А-2/60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26811) следующее изменение:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2024 года.
Аким области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 19 апреля 2024 года
№ А-4/178
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных и частных дошкольных организациях
в группе
с 10,5- часовым режимом пребывания
в группе
с 9- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
Город
19 733
54 506 тенге
50 181 тенге
81 598 тенге
98 103 тенге
24 018 тенге
Село
18 088
60 747 тенге
55 728 тенге
91 999 тенге
111 104 тенге
26 792 тенге
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных дошкольных организациях, переданных в доверительное управление по проектам государственно-частного партнерства при наличии у педагогов квалификации педагогического мастерства
в группе
с 10,5- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
Город
1 493
56 571 тенге
81 598 тенге
98 103 тенге
Село
153
63 329 тенге
91 999 тенге
111 104 тенге