"2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-7-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 8С-15-2 шешімі
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-7-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 609 393 058,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 739 919,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 292 021,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 98 700,0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 515 262 417,1 мың теңге;
2) шығындар – 612 503 203,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 093 275,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 637 796,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 544 520,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – -13 620,0 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 13 620,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 189 800,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 189 800,6 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 337 790,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте 10 973 542,0 мың теңге сомасында қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 5 740 655,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 5 230 114,1 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 2 772,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
2024 жылғы "" қараша
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Шүгірмақова
2024 жылғы "" қараша
Ақмола облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 8С-7-2 "Об областном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 ноября 2024 года № 8С-15-2
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" от 13 декабря 2023 года № 8С-7-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 609 393 058,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 739 919,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 292 021,4 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 98 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 515 262 417,1 тысяч тенге;
2) затраты – 612 503 203,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 093 275,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 637 796,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 544 520,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13 620,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 13 620,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 189 800,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 189 800,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2024 год в сумме 337 790,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год предусмотрено погашение займов в сумме 10 973 542,0 тысячи тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 5 740 655,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 5 230 114,1 тысяч тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 2 772,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области
М.Ахметжанов
"" ноября 2024 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
А.Шугурмакова
"" ноября 2024 года
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

1 367 332,5
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 040 454,5
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
20 919 391,8
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
3 050 993,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
871 950,0
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
5 652 744,1
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
560 194,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 551 051,9
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
8 614 902,7
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
111 873 901,6
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
1 276 058,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
4 984,3
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
431 753,5
089
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
260 724,5
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
26 001 048,1
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
36 851 804,6
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
7 783 309,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
7 012 261,7
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
771 048,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
44 127 185,8
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
865 030,6
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 251 636,6
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 672 449,6
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
40 338 069,0
05
Денсаулық сақтау
21 142 880,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

1 367 332,5
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 040 454,5
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
20 919 391,8
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
3 050 993,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
871 950,0
055
Дополнительное образование для детей и юношества
5 652 744,1
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
560 194,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 551 051,9
081
Дошкольное воспитание и обучение
8 614 902,7
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
111 873 901,6
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
1 276 058,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 984,3
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
431 753,5
089
Организация профессионального обучения
260 724,5
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
26 001 048,1
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
36 851 804,6
285
Управление физической культуры и спорта области
7 783 309,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
7 012 261,7
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
771 048,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
44 127 185,8
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
865 030,6
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 251 636,6
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
1 672 449,6
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
40 338 069,0
05
Здравоохранение
21 142 880,5
253
Управление здравоохранения области

13 509 623,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
290 453,1
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
260 412,3
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
41 437,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
133 217,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 827,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 970,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
495 972,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 661 953,5
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
159 996,8
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 265 110,4
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
770 104,6
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
600 404,7
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 769 764,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 633 257,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
7 633 257,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 657 813,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
15 804 451,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
251 327,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 994 358,4
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
24 807,6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 518 627,5
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

13 509 623,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
290 453,1
006
Услуги по охране материнства и детства
260 412,3
007
Пропаганда здорового образа жизни
41 437,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
133 217,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 827,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 970,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
495 972,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 661 953,5
029
Областные базы специального медицинского снабжения
159 996,8
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 265 110,4
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг
Call-центрами и прочие расходы
770 104,6
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
600 404,7
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 769 764,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 633 257,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 633 257,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 657 813,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
15 804 451,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
251 327,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 994 358,4
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
24 807,6
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 518 627,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

619 410,8
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
94 492,5
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
450 090,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 263 245,2
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
18 617,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
73 145,9
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 370 416,0
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
8 262,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 117 650,2
261
Облыстың білім басқармасы
740 186,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
572 120,8
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
151 141,1
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16 924,1
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
113 025,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 025,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 000 150,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3 000 150,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
68 159 950,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
67 487 120,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
204 890,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 024,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 746 016,6
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
8 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 181 704,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
57 343 485,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
672 830,0
006
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
672 830,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

619 410,8
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
94 492,5
061
Содействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
450 090,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 263 245,2
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
18 617,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73 145,9
068
Программа занятости
2 370 416,0
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
8 262,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 117 650,2
261
Управление образования области
740 186,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
572 120,8
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
151 141,1
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16 924,1
270
Управление по инспекции труда области
113 025,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
113 025,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 000 150,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3 000 150,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
68 159 950,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
67 487 120,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
204 890,8
005
Капитальные расходы государственного органа
3 024,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 746 016,6
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
8 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 181 704,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
57 343 485,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
672 830,0
006
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
672 830,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

2 194 976,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 000,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
47 569,0
032
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
39 367,6
033
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
3 655,7
034
Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
19 566,3
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
231 546,6
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
47 449 644,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
633 373,2
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
617 484,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 417,1
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 436 528,0
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
400 000,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
724,5
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
12 428,3
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
198 640,9
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
150 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 048 920,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
15 916 135,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 427 642,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
8 667 203,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

2 194 976,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 000,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
47 569,0
032
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
39 367,6
033
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
3 655,7
034
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
19 566,3
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
231 546,6
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
47 449 644,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
633 373,2
002
Субсидирование развития семеноводства
617 484,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 417,1
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 436 528,0
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
400 000,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
724,5
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
12 428,3
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
198 640,9
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
150 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 048 920,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
15 916 135,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 427 642,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 667 203,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

2 123 589,1
051
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
165 668,0
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
70 939,2
094
Қала шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 886 981,9
14
Борышқа қызмет көрсету
2 228 006,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 228 006,6
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 222 637,9
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 368,7
15
Трансферттер
8 585 852,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
8 585 852,8
007
Субвенциялар
6 967 411,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
513 965,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
30 079,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
20 000,4
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1 054 397,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу
12 093 275,4
Бюджеттік кредиттер
24 637 796,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
890 000,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
890 000,0
063
Жастардың кәсіпкерлік бастамашылығына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
890 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 090 328,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 090 328,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
6 881 015,0
064
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру
10 209 313,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 657 468,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 309 468,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 309 468,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
500 000,0
025
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру

2 123 589,1
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
165 668,0
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
70 939,2
094
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 886 981,9
14
Обслуживание долга
2 228 006,6
257
Управление финансов области
2 228 006,6
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 222 637,9
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 368,7
15
Трансферты
8 585 852,8
257
Управление финансов области
8 585 852,8
007
Субвенции
6 967 411,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
513 965,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
30 079,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
20 000,4
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 054 397,1
III. Чистое бюджетное кредитование
12 093 275,4
Бюджетные кредиты
24 637 796,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
890 000,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
890 000,0
063
Предоставление бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
890 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 090 328,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
17 090 328,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
6 881 015,0
064
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья
10 209 313,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 657 468,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 309 468,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 309 468,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
500 000,0
025
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары

199 887,0
Облыс әкімінің аппараты
196 801,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге және өткізуге
196 801,0
Облыстың бiлiм басқармасы
6 540 161,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға
3 590 553,0
Мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін ауылдық толық жинақталған мектептерде жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыруға
489 352,0
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға
2 460 256,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
87 374,0
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға
87 374,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
860 882,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
564 032,0
Еңбек мобильділігі орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
127 108,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
169 742,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
19 889,0
Мемлекеттік дене шынықтыру және спорт ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбекақысын төлеуді ұлғайтуға
19 889,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
591 497,0
Табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
591 497,0
Облыстың ветеринария басқармасы
285 474,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
237 905,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді жүргізуге арналған құралдарды (бұйымдарды) және атрибуттарды сатып алуға
47 569,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 762 467,0
Астана қаласына іргелес жатқан елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге
7 762 467,0
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 601 600,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
2 601 600,0
Облыстың туризм басқармасы
31 282,0
Кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеуге
31 282,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
96 944 695,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
51 952 624,0
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға
3 000 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 021 726,0
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға

199 887,0
Аппарат акима области
196 801,0
На обеспечение и проведение выборов акимов районов (городов областного значения)
196 801,0
Управление образования области
6 540 161,0
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
3 590 553,0
На реализацию подушевого нормативного финансирования в государственных дневных общеобразовательных сельских полнокомплектных школах
489 352,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
2 460 256,0
Управление здравоохранения области
87 374,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
87 374,0
Управление координации занятости и социальных программ области
860 882,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
564 032,0
На обеспечение деятельности центров трудовой мобильности
127 108,0
На повышение заработной платы медицинских работников центров оказания специальных социальных услуг
169 742,0
Управление физической культуры и спорта области
19 889,0
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций физической культуры и спорта
19 889,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
591 497,0
На повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений
591 497,0
Управление ветеринарии области
285 474,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
237 905,0
На приобретение средств (изделий) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
47 569,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 762 467,0
На ремонт транспортной инфраструктуры населҰнных пунктов, прилегающих к городу Астане
7 762 467,0
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 601 600,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
2 601 600,0
Управление туризма области
31 282,0
На возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса
31 282,0
Целевые трансферты на развитие
96 944 695,0
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
51 952 624,0
На строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
3 000 000,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 021 726,0
На строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"

40 338 069,0
"Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 831 896,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 949 377,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
811 556,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
34 728 196,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 112 915,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
16 991 401,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 142 681,0
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
3 983 229,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
3 900 000,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
98 776,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
346 170,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 153 024,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 084 300,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
8 289 668,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
431 176,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 363 456,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
179 575,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға
179 575,0
Бюджеттік несиелер

40 338 069,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
2 831 896,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 949 377,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
811 556,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
34 728 196,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
5 112 915,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 991 401,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 142 681,0
На развитие систем теплоснабжения
3 983 229,0
На развитие газотранспортной системы
3 900 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
98 776,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
346 170,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 153 024,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 084 300,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
8 289 668,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
431 176,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 363 456,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
179 575,0
На увеличение водности поверхностных водных ресурсов
179 575,0
Бюджетные кредиты

7 047 468,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 309 468,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 309 468,0
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
4 848 000,0
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге
1 848 000,0
Агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға
3 000 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
890 000,0
Жастардың кәсiпкерлiк бастамашылығына жәрдемдесуге
890 000,0
Ақмола облыстық
мәслихатының

7 047 468,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 309 468,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 309 468,0
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
4 848 000,0
На предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
1 848 000,0
На инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе
3 000 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
890 000,0
На содействие предпринимательской инициативе молодежи
890 000,0
Приложение 3 к решению
Акмолинского областного маслихата

2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 8С-15-2 шешіміне
3-қосымша
Ақмола облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 8С-7-2 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
78 988 286,3
оның iшiнде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
38 653 989,6
оның iшiнде:
Облыстың туризм басқармасы
31 500,0
Бурабай ауданында санитарлық-гигиеналық тораптарды орнатуға
31 500,0
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
275 294,0
Үй-жайларды, ғимараттарды құрылыстарды сатып алуға
275 294,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
256 000,2
Есіл ауданының мемлекеттік органдарын ұстауға
256 000,2
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
148 892,0
Аршалы ауданын материалдық-техникалық жарақтандыруға
148 892,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

от 25 ноября 2024 года
№ 8С-15-2
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 13 декабря 2023 года
№ 8С-7-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
78 988 286,3
в том числе:
Целевые текущие трансферты
38 653 989,6
в том числе:
Управление туризма области
31 500,0
На установку санитарно-гигиенических узлов в Бурабайском районе
31 500,0
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
275 294,0
На приобретение помещений, зданий, сооружений
275 294,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
256 000,2
На содержание государственных органов Есильского района
256 000,2
Управление цифровизации и архивов области
148 892,0
На материально-техническое оснащение Аршалынского района
148 892,0
Управление координации занятости и социальных программ области

4 553 053,2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
603 152,2
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
1 694 717,8
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
74 600,2
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
714 570,7
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
103 499,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
755 049,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
203 710,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
27 853,0
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
375 901,3
Облыстың мәдениет басқармасы
3 237 341,6
Мәдениет объектілерін жөндеуге
810 677,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 575 625,9
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
83 895,0
Мәдениет объектілерін ұстауға
767 143,2
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
98 498,3
Спорт саласындағы іс-шараларды іске асыруға
98 498,3
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 181 704,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
4 718 746,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
75 428,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
367 525,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
3 020 004,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
18 757 923,1
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
16 169 244,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 588 679,0
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 113 783,0
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге және индустриялық аймақтық егжей-тегжейлі жоспарлау жоспары
273 622,4
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
2 840 160,6
Нысаналы даму трансферттерi
40 334 296,7
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 600 666,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға

4 553 053,2
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
603 152,2
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
1 694 717,8
На обеспечение льготного проезда
74 600,2
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
714 570,7
На создание и содержание центров по поддержке семей
103 499,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
755 049,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
203 710,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
27 853,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
375 901,3
Управление культуры области
3 237 341,6
На ремонт объектов культуры
810 677,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 575 625,9
На материально-техническое оснащение организациям культуры
83 895,0
На содержание объектов культуры
767 143,2
Управление физической культуры и спорта области
98 498,3
На реализацию мероприятий в сфере спорта
98 498,3
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 181 704,2
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
4 718 746,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
75 428,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
367 525,9
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
3 020 004,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
18 757 923,1
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
16 169 244,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
2 588 679,0
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 113 783,0
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей и плана детальной планировки индустриальной зоны
273 622,4
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
2 840 160,6
Целевые трансферты на развитие
40 334 296,7
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 600 666,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

1 932 188,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 060 676,0
Спорт объектілерін дамытуға
3 478 557,6
Мемлекеттік органдар және қорғаныс объектілерін дамытуға
270 025,6
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
1 413 642,7
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға
75 105,4
Ақпараттық жүйелерді дамытуға
1 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
369 470,5
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 615 289,2
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 332 249,9
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
2 655 670,6
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
6 507 095,6
Газ-көлік жүйесін дамытуға
6 276 909,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
253 910,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 073 480,6
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
515 973,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 118 341,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
5 696 993,8
Шағын және моноқалаларды дамытуға
679 272,1
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2 704 022,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
38 053,0

1 932 188,7
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 060 676,0
На развитие объектов спорта
3 478 557,6
На развитие объектов государственных органов и обороны
270 025,6
На развитие объектов культуры и отдыха
1 413 642,7
На развитие объектов сельского хозяйства
75 105,4
На развитие информационных систем
1 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
369 470,5
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 615 289,2
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
5 332 249,9
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 655 670,6
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
6 507 095,6
На развитие газотранспортной системы
6 276 909,0
На развитие малых и моногородов
253 910,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 073 480,6
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
515 973,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 118 341,0
На развитие транспортной инфраструктуры
5 696 993,8
На развитие малых и моногородов
679 272,1
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 704 022,1
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38 053,0