О внесении изменений в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 28 февраля 2024 года № 106/23-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 267 547,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 830 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 723,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81 489,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 11 292 295,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 275 053,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 384,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 202ң жылғы 28 ақпандағы № 106/23-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 267 547,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 830 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 723,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81 489,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 292 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 275 053,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 384,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 890,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
И.о. председателя маслихата города Косшы Е.Дильдабек
Приложение к решению
маслихата города Косшы
от 28 февраля 2024 года
№ 106/23-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 890,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихат төрағасының м.а. Е.Ділдәбек
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 28 ақпандағы
№ 106/23-8 шешіміне
қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының

638 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
638 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
304 261,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
172 457,0
005
Государственная адресная социальная помощь
79 238,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 987,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 527,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
698,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 620,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
38 100,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 287,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 600,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 204,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 886,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 546,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 041 051,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
270 162,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 694,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
261 467,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
143 640,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

638 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
638 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
304 261,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172 457,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
79 238,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 987,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 527,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
698,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 620,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
38 100,0
027
Халықты әлеуметтік қоргау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 287,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 600,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 204,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 886,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 546,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 041 051,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
270 162,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 694,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
261 467,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
143 640,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер