Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № С-10/6 "2024-2026 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № С-15/3 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № С-10/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 350 005,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80 653,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 710,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –1 268 642,0 мың теңге;
2) шығындар –1 359 226,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 221,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 221,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № С-10/6 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2024 года № С-15/3
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете Красноярского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № С-10/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1 350 005,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80 653,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала– 710,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 268 642,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 359 226,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 221,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 221,8 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.