Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/2 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 232 774,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 065 449,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 032,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 358 573,7мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 606 719,6 мың теңге;
2) шығындар – 83 034 807,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 328 540,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 415 460,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 473 491,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 473 491,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4-қосымшалары, осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2023 года № С-10/2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С-18/2
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С-10/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 232 774,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 53 065 449,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 032,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 358 573,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 15 606 719,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83 034 807,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 328 540,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 415 460,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 473 491,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 473 491,4 тысяча тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

417 390,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
101 976,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 976,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
830 342,8
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
830 342,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
121 720,9
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 898,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 822,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203 891,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 428,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 541,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 922,0
02
Қорғаныс
6 104 240,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 104 240,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
76 482,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 027 758,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
248 316,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
248 316,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
248 316,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 317 574,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
460 739,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
460 739,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 156,7
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
123 156,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 610 063,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

417 390,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
101 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
101 976,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
830 342,8
040
Развитие объектов государственных органов
830 342,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
121 720,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 898,9
003
Капитальные расходы государственного органа
8 822,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203 891,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
173 428,4
003
Капитальные расходы государственного органа
12 541,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 922,0
02
Оборона
6 104 240,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6104240,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
76 482,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 027 758,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
248 316,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
248 316,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
248 316,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 317 574,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
460 739,0
010
Государственная адресная социальная помощь
460 739,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 156,7
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
123 156,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 610 063,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

19 936,8
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 955,5
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 660,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
664 975,6
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
145 247,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
429 291,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
302144,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
27 853,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 123 615,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 732,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
123 186,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
938 697,9
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
60 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27 959 995,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 458,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
23 458,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
19 535 216,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 378 696,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 132 384,8
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 003 863,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 020 271,2
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
222 052,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 671,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
291 363,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
250 300,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3,0

19 936,8
007
Оказание жилищной помощи
10 955,5
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 660,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
664 975,6
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 247,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
429 291,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
302 144,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
27 853,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 123 615,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 732,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
123 186,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
938 697,9
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
60 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27 959 995,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 458,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23 458,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 535 216,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 378 696,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 132 384,8
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 003 863,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 020 271,2
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
222 052,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
219 671,3
003
Капитальные расходы государственного органа
2 381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
291 363,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
250 300,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3,0