Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының кейбір құрамдас бөліктеріне атау беру және қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № А-1/25 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 қаңтардағы № С 16-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 5-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл қаласы халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 28 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының атауы жоқ көшесіне Кенесары хан атауы берілсін.
2. Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының кейбір құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Строительная көшесі – Болашақ көшесіне;
Спутник көшесі – Көктем көшесіне;
Горький көшесі – Томирис көшесіне;
Парковая көшесі – Рақымжан Қошқарбаев көшесіне.
3. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау Ақмола облысының Ақкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Б.Әбдірахманов
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Салыбекова

О присвоении наименования и переименовании некоторых составных частей города Акколь Аккольского района Акмолинской области
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 31 января 2024 года № А-1/25 и решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2024 года № С 16-2
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Акколь и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 28 апреля 2023 года, акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области наименование Кенесары хан.
2. Переименовать некоторые составные части города Акколь Аккольского района Акмолинской области:
улицу Строительная на улицу Болашақ;
улицу Спутник на улицу Көктем;
улицу Горького на улицу Томирис;
улицу Парковая на улицу Рақымжан Қошқарбаев.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Аккольского района Акмолинской области.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Б.Абдрахманов
Председатель Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова