Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-4 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Наумов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № С 23-4 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-4 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Наумов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 936,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 535,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 401,1 мың теңге;
2) шығындар – 65 436,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -500,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-4 "О бюджете Наумовского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 июня 2024 года № С 23-4
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-4 "О бюджете Наумовского сельского округа Аккольского района 2024-2026 годы", следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 936,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 535,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 401,1 тысяч тенге;
2) затраты – 65 436,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -500,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 500,0 мың теңге";
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 12 маусымдағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500,0 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить приложением 4, согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 12 июня 2024 года