2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 665,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 986,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 679,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 451,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -14 786,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 786,0 мың теңге.

О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С 34-5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 665,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 986,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 679,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 451,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 786,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 786,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.03.2025 № С 36-3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2025 жылы – 26 679,0 мың теңге;
2026 жылы – 26 877,0 мың теңге;
2027 жылы – 26 819,0 мың теңге.
3. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2025 № С 36-3 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Карасайского сельского округа на 2025-2027 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2025 год – 26 679,0 тысяч тенге;
2026 год – 26 877,0 тысяч тенге;
2027 год – 26 819,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата