2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/2 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-косымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 559 147,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 456 605,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 131,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 9 054 411,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 780 645,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -59 904,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 864,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 768,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -161 594,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 161 594,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 864,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 101 368,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 255 098,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 27.02.2025 № 8С 25/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 11 837 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берiлетiн 223 082 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақан Құрманов ауылдық округі 15 592 мың теңге;
Бастау ауылдық округі 21 021 мың теңге;
Борисовка ауылы 14 044 мың теңге;
Макеевка ауылдық округі 14 218 мың теңге;
Мариновка ауылдық округі 18 163 мың теңге;
Новосельское ауылы 15 513 мың теңге;
Покровка ауылдық округі 13 669 мың теңге;
Полтавка ауылдық округі 15 814 мың теңге;
Сепе ауылдық округі 27 529 мың теңге;
Сергеевка ауылдық округі 14 561 мың теңге;
Тельман ауылдық округі 15 264 мың теңге;
Шұңқыркөл ауылдық округі 22 638 мың теңге;
Ярославка ауылдық округі 15 056 мың теңге.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 559 147,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 456 605,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 131,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 9 054 411,0 тысяча тенге;
2) затраты – 11 780 645,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -59 904,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 7 864,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 768,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -161 594,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 161 594,6 тысячи тенге:
поступление займов – 7 864,0 тысячи тенге;
погашение займов – 101 368,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 255 098,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2025 № 8С 25/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 11 837 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в сумме 223 082 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Акана Курманова 15 592 тысячи тенге;
сельского округа Бастау 21 021 тысяча тенге;
села Борисовка 14 044 тысячи тенге;
Макеевского сельского округа 14 218 тысяч тенге;
Мариновского сельского округа 18 163 тысячи тенге;
села Новосельское 15 513 тысячи тенге;
Покровского сельского округа 13 669 тысяч тенге;
Полтавского сельского округа 15 814 тысячи тенге;
Сепеевского сельского округа 27 529 тысяч тенге;
Сергеевского сельского округа 14 561 тысяча тенге;
Тельманского сельского округа 15 264 тысячи тенге;
Шункыркольского сельского округа 22 638 тысяч тенге;
Ярославского сельского округа 15 056 тысяч тенге.

4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте Атбасар қаласы бюджетінен 326 714 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 50 094 мың теңге сомада бекітілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-косымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен айқындалады.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-косымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен айқындалады.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Атбасар в сумме 326 714 тысячи тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 50 094 тысячи тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

1 000,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
42 016,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 016,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
57 946,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 906,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 040,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
169 419,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 975,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
71 052,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
38 392,0
02
Қорғаныс
84 214,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
84 214,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 226,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
49 841,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
20 147,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
813 763,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
805 763,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 068,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 404,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
224 832,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

1 000,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
42 016,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42 016,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
57 946,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
56 906,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 040,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
169 419,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
59 975,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 052,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
38 392,0
02
Оборона
84 214,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
84 214,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 226,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
49 841,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
20 147,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
813 763,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
805 763,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 068,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 404,0
005
Государственная адресная социальная помощь
224 832,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

166 727,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 531,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88 609,6
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
156 307,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 439,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 045,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
641 497,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
326 944,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
160 636,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
10,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
166 298,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
314 553,9
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
169 708,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
120 640,8
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
22 071,5
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1 133,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
737 587,6
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
97 247,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 746,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 759,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 000,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту

166 727,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 531,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88 609,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
156 307,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 439,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 045,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 000,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
641 497,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
326 944,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
160 636,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
10,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
166 298,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
314 553,9
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
169 708,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
120 640,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
22 071,5
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 133,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
737 587,6
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
97 247,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
42 746,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 759,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 000,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

176 792
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту, оның ішінде:
24 736
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектер) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
23 083
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
1 653
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
150 932
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыру
1 124
Бюджеттік кредиттер
7 864
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7 864
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/2 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
343 047
Новосельское ауылындағы су құбырлары желілерін реконструкциялау
83 789
Магдалиновка және Хрящевка ауылдарында су құбырлары желілерінің құрылысы
26 610
Родионовка мен Калиновка ауылдарында су құбырлары желілерінің құрылысы
55 899
Атбасар қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 500
Атбасар қаласындағы жүз пәтерлі бес тұрғын үйлерге кварталішілік жолдарын салу (2 км)
156 249
Ағымдағы нысаналы трансферттер
938 005
"Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
48 600
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек, оның ішінде:
11 757
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
5 800
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеу
1 180
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеу
2 064
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу
2 713
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсетуге, оның ішінде:
81 028
зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
81 028
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыру
124 326
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 751
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
57 700
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
19 404
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құру және ұстау
16 439
Атбасар аудандық мәдениет үйі мен Атбасар орталықтандырылған аудандық кітапханасын ұстауға

176 792
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан, в том числе:
24 736
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
23 083
санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
1 653
Выплата государственной адресной социальной помощи
150 932
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 124
Бюджетные кредиты
7 864
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 864
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
343 047
Реконструкция водопроводных сетей в селе Новосельское
83 789
Строительство водопроводных сетей в сҰлах Магдалиновка и Хрящевка
26 610
Строительство водопроводных сетей в селе Родионовка и Калиновка
55 899
Разработка проектно-сметной документации, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Атбасар
20 500
Строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 км) в городе Атбасар
156 249
Целевые текущие трансферты
938 005
На укрепление материально-технической базы предприятия государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су"
48 600
Социальная помощь отдельным категориям граждан, в том числе:
11 757
единовременная социальная помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
5 800
выплата единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
1 180
выплата единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
2 064
возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
2 713
На социальную поддержку пожилых людей, в том числе:
81 028
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
81 028
Социальное обеспечение лиц с инвалидностью
124 326
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33 751
Выплата государственной адресной социальной помощи
57 700
Приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
19 404
Создание и содержание центров по поддержке семей
16 439
На содержание Атбасарского районного Дома культуры и Атбасарской центральной районной библиотеки