Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2024 жылғы 13 сәуірдегі № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1- тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелді), Астрахан ауданының әкімі, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Астрахан ауданы әкімінің орынбасары Р.Ж.Мұқанов тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізуді тапсырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 13 апреля 2024 года № 3. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 31.12.2024 № 9 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32469), аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Астраханского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Астраханского района Муканова Р.Ж. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов