Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі саясат бөлімінің жанындағы "Астрахан ауданының Жастар ресурстық орталығы" КММ мамандарының лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 8С-25-3 шешімі
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5- тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Астрахан ауданының ішкі саясати бөлімінің жанындағы "Астрахан ауданының Жастар ресурстық орталығы" КММ мамандарының лауазымдық айлықақыларына есебінен 30 пайыз мөлшерінде ынталандырушы үстемеақылар белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам специалистам КГУ "Молодежный ресурсный центр Астраханского района" при отделе внутренней политики Астраханского района, финансируемых из местного бюджета
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 6 сентября 2024 года № 8С-25-3
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабр 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки размере 30 процентов к должностным окладам специалистам коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Астраханского района" при отделе внутренней политики Астраханского района, финансируемого из местного бюджета, в порядке и на условиях определенных акиматом Астраханского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней полсе дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2024 года.
Председатель районного маслихата М.Қожахмет