2025-2027 жылдарға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-5 шешімі
Қазақстан Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалтыр ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –80151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 79803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 277 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 71 мың теңге;
2) шығындар – 80151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.

О бюджете Жалтырского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2024 года № 8С-31-5
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80151 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 277 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 тысяч тенге;
2) затраты – 80151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 71 мың теңге жалпы сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестре жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в общей сумме 71 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Жалтырского сельского округа на 2025 год, согласно приложению 4.

2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-5 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсеттін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

от 20 декабря 2024 года
№ 8С-31-5
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Жалтырского сельского округа на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь