Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/5 "2024-2026 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-17/3 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36913,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9759,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27154,0 мың теңге;
2) шығындар – 49313,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12400,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12400,1 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/5 "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С-17/3
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36913,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9759,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27154,0 тысячи тенге;
2) затраты – 49313,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12400,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12400,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.