Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-13/1 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 8С-23/1 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-13/1 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9179485,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2248733,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43576,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23722,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6863453,5 мың теңге;
2) шығындар – 9841284,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -495,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7321,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7816,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661303,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661303,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3694,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-13/1 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2024 года № 8С-23/1
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-13/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9179485,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2248733,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43576,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23722,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6863453,5 тысячи тенге;
2) затраты – 9841284,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -495,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7321,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7816,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661303,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 661303,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 3694,7 тысяч тенге.";
Приложения 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

9 841 284,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
767 613,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
44 417,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43 644,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
773,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
238 504,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
196 493,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
42 011,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
50 227,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 227,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63 184,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 415,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 279,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 490,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 040,7
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
10 040,7
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
20 611,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 519,9
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
91,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
340 627,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 071,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 758,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
155 035,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
84 762,4
02
Қорғаныс
129 283,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
129 283,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 960,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
119 735,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

9 841 284,4
01
Государственные услуги общего характера
767 613,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
44 417,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
43 644,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
773,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
238 504,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
196 493,2
003
Капитальные расходы государственного органа
42 011,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
50 227,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
50 227,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63 184,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54 415,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 279,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 490,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 040,7
040
Развитие объектов государственных органов
10 040,7
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
20 611,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
20 519,9
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
91,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
340 627,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
93 071,5
013
Капитальные расходы государственного органа
7 758,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
155 035,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
84 762,4
02
Оборона
129 283,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
129 283,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 960,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
119 735,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

1 586,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 270,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 270,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 270,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
434 890,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429 931,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 743,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 413,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 102,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178 070,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
864,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
750,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
103 952,8
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 937,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 889,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 209,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 453 288,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 117 629,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
264 354,9
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 022 479,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

1 586,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 270,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 270,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 270,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
434 890,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429 931,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 743,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 413,0
005
Государственная адресная социальная помощь
14 102,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
178 070,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
864,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
750,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
103 952,8
021
Капитальные расходы государственного органа
8 937,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 889,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 209,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 453 288,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 117 629,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
264 354,9
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 022 479,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

39903,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
39889,0
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
402,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
402,0
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
38,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38,0
Нысаналы даму трансферттері
4938829,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
4575373,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

39903,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39889,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
402,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
402,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
38,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38,0
Целевые трансферты на развитие
4938829,0
в том числе:
Отдел строительства района
4575373,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах

2017479,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1690302,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
867592,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
363456,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
363456,0
Бюджеттік кредиттер
7321,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7321,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7321,0
Бұланды аудандық
мәслихатының

2017479,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1690302,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
867592,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
363456,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
363456,0
Бюджетные кредиты
7321,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7321,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7321,0
Приложение 3 к решению
Буландынского районного маслихата

2024 жылғы 11 қарашадағы
№ 8С-23/1 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1778585,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
744026,6
cоның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175532,7
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4209,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға

от 11 ноября 2024 года
№ 8С-23/1
Приложение 5 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 778 585,1
Целевые текущие трансферты
744026,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
175532,7
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4209,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью

79651,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27413,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
11578,5
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40981,2
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
56856,8
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
56856,8
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
461306,1
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4959,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
98019,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
138715,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
78173,1
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
141438,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
50331,0
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
50331,0
Нысаналы даму трансферттерi
1034558,5
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі

79651,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27413,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
11578,5
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40981,2
На выплату государственной адресной социальной помощи
11700,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
56856,8
На содержание объектов культуры
56856,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
461306,1
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
98019,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
138715,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
78173,1
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
141438,9
Отдел архитектуры и градостроительства района
50331,0
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
50331,0
Целевые трансферты на развитие
1034558,5
в том числе:
Отдел строительства района

958450,8
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
133109,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
539622,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
22975,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
101910,2
Тұрғын үй құрылыс, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыру
160834,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
76107,7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
76107,7
Бұланды аудандық
мәслихатының

958450,8
На развитие систем водоснабжения в сельских населҰнных пунктах
133109,6
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
539622,0
На развитие малых и моногородов
22975,0
На развитие теплоэнергетической системы
101910,2
Жилищное строительство, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
160834,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
76107,7
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
76107,7
Приложение 4 к решению
Буландынского районного маслихата

2024 жылғы 11 қарашадағы
№ 8С-23/1 шешіміне
4 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Макинск қаласының және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
92 252,4
Нысаналы даму трансферттерi
92 252,4
соның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 490,0
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді дамытуға
7 490,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

от 11 ноября 2024 года
№ 8С-23/1
Приложение 6 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города Макинск и сельских округов на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
92 252,4
Целевые трансферты на развитие
92 252,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 490,0
На развитие государственных услуг общего характера
7 490,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

84 762,4
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
11 832,6
Елді мекендерді абаттандыруға мен көгалдандыруға
50 072,4
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
22 857,4

84 762,4
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
11 832,6
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
50 072,4
На организацию водоснабжения населенных пунктов
22 857,4