Жария сервитутты белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы өкілінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі өтінішінің негізінде:
1. Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылының Мир көшесі аумағында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон кәріздерін төсеу және оларға қызмет көрсету үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына 10 жыл мерзімге жалпы ауданы 0,059 гектар жария сервитут белгіленсін.
2. "Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) Oсы шешімнің көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Егіндікөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
м.а. Егіндікөл ауылының әкімі А.Филютина

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 мая 2024 года № 6
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении а Республике Казахстан" на основании заявлений представителя Акционерного общества "Казахтелеком" от 11 апреля 2024 года
1. Установить публичный сервитут, сроком на 10 лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, Акционерному обществу "Казахтелеком" для прокладки и обслуживания волокно-оптических линий связи и телефонной канализации, расположенных на территории села Егиндыколь Егиндыкольского района, улица Мира общей площадью 0,059 гектар,
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Егиндыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Акима села Егиндыколь А.Филютина