Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 8С21-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 511 341,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 411 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 165,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 694,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 053 092,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 532 620,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 455,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 551,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 096,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 733,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 733,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 551,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 096,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 279,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның 2024 жылға арналған резерві 8 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2024 года № 8С21-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 511 341,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 390,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 165,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 694,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 053 092,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 532 620,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 455,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 551,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 096,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 733,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 733,8 тысяч тенге:
поступление займов – 16 551,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 096,05тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 279,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 8 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.