Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық Бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 8С23-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 447 152,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 411 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 165,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 059,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 979 538,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 471 351,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 455,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 551,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 096,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -2 920,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 920,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 733,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 733,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 551,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 096,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 279,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 19 сентября 2024 года № 8С23-4
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 447 152,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 390,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 165,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 059,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 979 538,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1 471 351,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 455,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 551,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 096,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -2 920,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 920,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 733,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 733,8 тысяч тенге:
поступление займов – 16 551,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 096,05тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 279,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

№ 8С23-4 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С13-2 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
318 586,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251 804,6
оның iшiнде:
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 823,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
4 600,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге

№ 8С23-4
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С13-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
318 586,9
Целевые текущие трансферты
251 804,6
в том числе:
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 823,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
4 600,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности

12 073,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
4 800,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
2 255,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
103 140,0
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
88 743,8
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
16 369,8
Егіндікөл ауданы Егіндікөл а. № 1 қазандықты ағымдағы жөндеу, Жамбыл көшесі 7 мекенжайындағы әкімшілік ғимаратқа дейінгі жылу трассасын жөндеу

12 073,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 800,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
2 255,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
103 140,0
На текущий ремонт автомобильных дорог
88 743,8
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
16 369,8
Текущий ремонт котельной № 1, ремонт теплотрассы до административного здания по ул. Джамбула 7 с.Егиндыколь Егиндыкольского района