"КазГеоЭксплорейшен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қаңтардағы № а-1/22 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, 2023 жылы 28 қыркүйектегі № 2157-EL пайдалы қатты қазбаларды барлауға берілген лицензияның негізінде Ерейментау ауданы әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "КазГеоЭксплорейшен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (Бизнес-сәйкестендiру нөмiрi: 220440035666) 2029 жылғы 28 қыркүйегіне дейінгі мерзімге Ерейментау ауданының Сілеті ауылы әкімшілік шекараларындағы "Жана-Береке Репродуктор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жалпы ауданы 245,5 гектар жер учаскелерін алып қоймастан (жер учаскесінің кадастрлық нөмірі 01-006-044-005) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "КазГеоЭксплорейшен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Жана-Береке Репродуктор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен сервитут шартына отырғаннан кейін жер учаскесін пайдалануға кіріссін.
3. "КазГеоЭксплорейшен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын;
2) жұмыстар аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелерін одан әрі тікелей мақсаты бойынша пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Мұқатов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КазГеоЭксплорейшен"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 29 января 2024 года № а-1/22
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 28 сентября 2023 года № 2157-EL акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КазГеоЭксплорейшен" (Бизнес-идентификационный номер: 220440035666) сроком до 28 сентября 2029 года, без изъятия земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Жана-Береке Репродуктор" (кадастровый номер земельного участка 01-006-044-005) общей площадью 245,5 гектар в административных границах села Селетинское Ерейментауского района в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "КазГеоЭксплорейшен" приступить к использованию земельного участка после заключения договора сервитута с товариществом с ограниченной ответственностью "Жана-Береке Репродуктор".
3. Товариществу с ограниченной ответственностью "КазГеоЭксплорейшен":
1) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых;
2) по окончании работ, привести нарушенные земельные участки в состояние пригодное для дальнейшего использование по прямому назначению.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Мукатов