Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 31.12.2024 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) сәйкес, Есіл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Есіл ауданы әкімінің орынбасары А.М. Мақсұмхан тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шаралар жүргізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 11 апреля 2024 года № 3. Утратило силу решением акима Есильского района Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Есильского района Акмолинской области от 31.12.2024 № 10 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469), аким Есильского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Есильского района Акмолинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Есильского района Максумхан А.М. и провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С.Балжанов